Author: K***a
Date:
Review: It came very well packaged, it looks good to me and I am ready to use it. I will update on results but I really like this product.
Price: NT$134
Original Price: NT$168
| Texture | Balm |
| Style Type | Green Tea |
| Ingredients Attributes | Alcohol-Free |
| Type | Mud Masks |
| Skin Type | Normal |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Oil Control |
| 高度 | 8.25 cm |
| 寬度 | 4.2 cm |
| 長度 | 4.2 cm |
| 淨容量 | 40 ml |
| SKU | sb260324142102729311866 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 6056989 people said the quality is very good!
Author: K***a
Date:
Review: It came very well packaged, it looks good to me and I am ready to use it. I will update on results but I really like this product.
Author: b***s
Date:
Review: order ng fren ko kaya di puede buksan...
Author: h***9
Date:
Review: Good for oily skin Love it
Author: j***0
Date:
Review: Perfect packaging
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.